Юсків Юра

Працює в напрямку: lyrical hip-hop

Факти про педагога:

- Моє знайомство із танцем почалось з перегляду першого сезону проекту "Танцюють всі", який для мене став головним телешоу. З того часу я почав самостійно освоювати hip-hop. Тяга до танцю привела мене в середовище однодумців у Тернополі і на всеможливі майстер-класи. 

- Надихаюсь, коли бачу, як моє мистецтво впливає на інших людей і коли чиєсь мистецтво (чи події) впливають на мене. 

- Кайфую від усвідомлення того, що перебуваю в середовищі однодумців...Пригадую один із перших кастингів. Я прийшов у зал і був посеред 250-ти танцівників різних стилів. Усі були такими красивими, стрункими... Було приємно просто дивитись, як всі розминаються. Я вже мовчу про виконання хореографії. Радий бачити, як професіонали із запалом роблять свою роботу, але ще більш приємно, коли тебе помічають і якісно вирізняють в середовищі, яким ти захоплюєшся.

- Думаю, що наполегливість і вміння бути чесним із собою дає найбільне крутих плодів на шляху до довершеності.

- Хочу навчати людей відчувати музику, ділитись емоціями і бути вільними у своєму прояві.

- Є цілі, які я здобув, але зараз працюю над досягненням нових. До цього часу вже пройдений чималий шлях і я готовий ділитись тим досвідом, що здобув на ньому.

- Приходь з хорошим настроєм і бажанням потанцювати, а я допоможу оволодіти моїм стилем і знайти індивідуальні особливості, що притаманні тобі.