Собковська Валерія

Працює в напрямку: contemporary for kids

Факти про педагога:

- Танцювальна кар‘єра почалася в дитинстві. Спочатку це були танці для проведення дозвілля та просто заради виступу на сцені, а згодом прийшло усвідомлення, що я роблю та навіщо. Що танцювальна кар‘єра не обмежується виступами, можна відкривати цей світ далі. Вважаю, що саме це усвідомлення привело мене на кастинг в Myway.

- Для мене, люди = натхнення. Я дізнаюсь їх історії життя, надихаюсь їхніми образами, аналізую їх манеру поведінки і саме тут народжується те, що ми називаємо «натхненням», саме тут я розумію, як передати це на мові рухів. 

- Я шанувальник всього нового. Саме тому, я завжди намагаюся відвідувати мастер класи з нових стилів, адже на них і з‘являються мої нові улюблені спогади. Кожна отримане інформація, яка є для мене новою закріплюється в пам‘яті і згодом просто стає спогадом. Одним з таких мастер класів була лекція Антона Овчіннікова про професію педагога. Після того, бажання працювати над цим стало ще більшим. 

- Я не скажу одну універсальну рису, що буде важливою для танцівників. На мою думку, саме бажання не зупинятися задає постійний вектор на вдосконалення. Тому я вважаю важливою рисою танцівника – постійний розвиток, і не лише в танцювальній сфері. 

- Я хочу їх навчити через танець передати своє бачення, себе. Навчити гарній формі та рухам – це не зовсім про танець, скоріш про фізичні вправи. Я гадаю, що педагог повинен направляти студентів, показувати різні види передачі своїх почуттів, бути таким собі гідом в танцювальній сфері. 

- Я точно можу сказати, що я на шляху під назвою «досягнення мети» і він не закінчується. Досягаючи одніє мети, з‘являється інша і так цикл повторюється і повторюється.

- Не думай так багато! Багато людей приходять на заняття зі словами «Я, правда, нічого не вмію. Контемпорарі це так важко, в мене точно не вийде». Але якщо ж ви вже тут, то щось таки повинно вийти. Не потрібно замислюватися над тим, важко це чи ні. Просто роби, відчувай. Це і дасть результат.