Шкіперова Діана

Працює в напрямку: класика та stretching

- Танці для себе я відкрила не відразу. Знайома моєї мами порадила віддати мене в балет і вже з 5 років почалася підготовка.  Спочатку 3.5 року акробатики, 1.5 року фехтування і вже в 8 років я пішла в танцювальну студію, де і почався мій танцювальний шлях.

- Танці займають особливе місце в моїй душі, я мало можу пригадати моментів, коли я не хотіла танцювати. Варто мені почути музику і моє тіло відразу підлаштовується під ритм. Якщо говорити про натхнення, то напевно саме музика є моїм натхненником.

- Я думаю, що для кожного танцюриста важливо мати щиру любов до своєї справи і бажання розвиватися відштовхуючись від своїх результатів.  Я не вважаю, що порівняння з іншими корисно, адже всі люди різні, а от дивитися на свій розвиток і надихатися їм це супер круто для кожного з нас.

- Найулюбленіший спогад пов'язаний з танцями це гастролі в Прибалтиці. Саме тоді, стоячи на сцені в кінці вистави, під оплески для солістки я усвідомила, що неважливо яку роль я виконую, важливо, що я була причетна до цієї картинки.

- Я хочу навчити своїх студентів усвідомленості. Що у виконанні, що у любові до танців. Колись мені відкрили очі на це і тепер я хочу це донести іншим.

- Коли я починала свій шлях я ставила перед собою цілі, які незабаром минули переоцінку.  Але одне залишається незмінним - я не хочу втратити любов до танців.  Хочу танцювати насамперед через любов, а не через матеріальну вигоду. Буду вірити, що так і буде все життя :)

- Рада, яку я можу дати студентам це постаратися залучитися до процесу, а не замислюватися про те як ви виглядаєте, як на вас дивляться і що про вас думають. Бажання навчитися чомусь це прекрасно! Пам'ятайте про це і отримуйте задоволення.