Слобода Настя

Працює в напрямку: dancehall

Факти про педагога:

- Танцювати я почала, як каже бабуся, ще коли не вміла навіть стояти, не те, що ходити. За тумбу трималась, і присідала під музику. Посміхалась, коли на мене дивились при цьому, і плескали долонями в такт. Ну а, якщо більш серйозно, то я пішла на бально-спортивні в 11 років, і навіть пару тижнів там не протрималась, бо дуже було «не дуже» через халатність молодої педагогині. Тато мене більше не водив туди після заняття, на якому мене поставили в пару з дівчинкою танцювати партію партнера в танго(!). Ото таке:) Далі з 13 років я пішла на джаз-фанк. Півроку після – на хіп-хоп. Ще через півроку додались хаус денс і денсхолл. І всі ці стилі зі мною по сей день. І це справжня любов!

- Мене надихають люди, міста, природа. Подорожі, звичайно. А насправді – що завгодно. В потрібний момент щось помітити – цілком достатньо для потужної хвилі натхнення.
- Улюблений спогад про танці у мене із виступу у Санкт-Петербурзі, де я жила з 2012 по 2019 рік. Там з моєю закриткою группою TVORCHA ми пробували свою міць на змаганні, де брало участь 3 команди. Нашою метою було зайняти 3-тє місце, коли ми туди йшли, але тоді ще не знали, скільки буде команд у нашій номінації. І ми таки пішли з тим, за чим прийшли - з кубком за 3-тє місце! Був веселий день з купою приколів і фразами на пям‘ять, типу «треба вміти ставити ПРАВИЛЬНІ цілі, а ми це вміємо» :D 
- Танцюристу / танцюристці важливо бути емпатом. Необхідно мати таку любов до музики, щоб не вміти під неї сидіти. Далі – бажання вчитися і наполегливість. 
- Своїх студентів прагну навчити сміливості виражати себе через мову тіла.
- Коли я досягаю якихось цілей, я одразу ставлю нові. Щоб не нудьгувати даремно, ну ви розумієте. А ще, щоб не нудьгувати, я ставлю перед собою, здавалося б, недосяжну мету. І коли вона збувається, я кажу – немає нічого неможливого. Допомагає терпіння і дуже наполеглива праця над собою. 
- Намагатися пильнувати деталі і, водночас, не надто напружуватись - порада сутдентам.