Іванченко Настя

Працює в напрямку: Reggaeton Fusion
Факти про педагога:


- Зі шкільних років, як і більшість однолітків, ходила в танцювальні студії, виступала, разом створювали власні постановки, робили концерти у дворах. Тоді моє серце підкорювала будь-яка мелодія - почула, стала танцювати сама, ще й інших підняла. У 15 років вперше познайомилась з реггетоном, проте серйозно вивчати цей стиль почала пізніше - його представників просто не було в Україні. 

- Кінцевим поштовхом серйозно зайнятися танцями став перегляд одного фільму з Дженніфер Лопес. Я наче прозріла і зрозуміла, що танці завжди були чимось великим у моєму житті й далі нам по дорозі. У пошуках розвитку я не раз відвідувала Myway, спостерігала за педагогами і тільки мріяти могла про те, що стану частиною цього світу. Але мрії мають змогу здійснюватись, не варто про це забувати. 

- Мене надихають творчі люди. Мабуть 85% моєї стрічки в соціальних мережах забиті танцями. Американці, українці, пуерторіканці, бразильці, іспанці… кожен танцівник має свою неповторну енергетику і подачу. Це завжди надихає на щось новеньке.  А ще музика, як би банально це не звучало. І це такий кайф - увімкнути пісню, послухати своє тіло, відпустити все, що диктує світ і просто насолоджуватись танцем. 

- Займаючись танцями, я знайшла справжніх друзів, відкрила нові міста та країни. 

- Найважливіші якості танцівника - наполегливість і мотивація. 

- Хочу навчити відчувати життя через танець і проносити танець через себе. Розкриватись і насолоджуватись свободою у танці - без шаблонів і рамок. 

- Моя щоденна ціль - рости над собою. Цим я наполегливо займаюся. Інколи жартома кажу, що моя ціль - працювати з JLo, хто знає, можливо, скоро досягну її ;) 

- Кожному, хто йде танцювати зі мною, я раджу просто розслабитись, відпустити всі страхи і блоки. Reggaeton - танець свободи та протесту, тут не може бути помилок, тільки драйв і енергія.