(044) 209 41 09 (097) 825 30 33 (093) 092 29 96
Розклад груп
Буйний Микита :
  • Пн, Чт 18:00 - 19:00
    Vogue
    beg

Буйний Микита

Працює в напрямку: Vogue

Факти про педагога:


- Творчість зі мною з самого дитинства, але на танці я прийшов після того, як побачив на каналі MTV кліп Lady Gaga "Merry the Night". Там була сцена, де красиві і пластичні танцiвники рухалися у світлому залі. Я відчув, що хочу танцювати так само, у великій трупі. Поділився з другом моєю ідеєю рушити в танці, і він привів мене на вог до Мартіні і Стейсі. На той час це були єдині педагоги в Україні. Мені дуже пощастило, що я ріс в Харкові. Через деякий час мене взяли в перший український вог дім "House of Precious".

- Музика. Це моя краща подруга. Вона завжди поруч і підкидає в голову різні візуальні образи і творчі ідеї. Особливу любов я маю до непопулярних, внутрякових композицій. Я з покоління дітей, у яких в дитинстві була Sony PlayStation, тому відеоігри це великий пласт для мого натхнення. Вони багато чому мене навчили, а точніше персонажі ігор. Всі ці сміливі і стильні герої, які захищають щось дуже світле, і вміло використовують своє тіло в бійках і боях проти нечисті і лиходіїв. Одна Лара Крофт чого тільки варта. Багато фізичної роботи над своїм тілом я виконав завдяки саме цієї зухвалої дамі. Мої близькі друзі. Вони заряджають своєю свободою і простотою.

- Якось раз, після новорічних свят, проходив черговий вог бал. Я витратив всі заощадження на подарунки, і у мене не залишилося грошей на участь. Мій друг заплатив за глядацький квиток, щоб я підтримав його. До того, як я вирішив не брати участі в цьому балу, я збирався виходити в категорії New Way, і попросив знайомих вогеров допомогти мені зібрати костюм. І ось я зустрічаю їх в цю ніч. Вони принесли костюм. Мені дуже відгукнулося суддівство і енергія на цьому балу. Я почав думати і прийняв рішення брати участь. В результаті я танцюю в фіналі категорії New Way і забираю перше місце. Мене переповнювало багато почуттів, але найсильнішим з них було почуття подиву. Я був настільки ошелешений, що очі полізли на лоб. Адже я прийшов на ці баттли і ні на що не розраховував. А зараз стою на нагородженні, закриваю своє обличчя невеликим кубком, і не можу повірити в те, що це відбувається зі мною. Це був той випадок, коли самі обставини підштовхують тебе або навіть вирішують за тебе. Потрібно тільки зібратися і довіритися випадку.

- Найважливіші якості педагога: уміння уважно слухати і сміливо висловлюватися.

- В першу чергу пропоную своїм учням побачити себе і відчути свою свободу. Але найважливіше, я завжди закликаю позбавлятися від попсових шаблонів, прагнути до пошуку глибокого і автентичного мистецтва.

- На даний момент є кілька великих ідей, які прагну втілити, але цілі ставити я не люблю. Мені подобається плисти за течією. Все найважливіше і правильне в моєму житті завжди відбувається само собою. Я прагну прожити, а не намагаюся придумати як прожити.

- Порада студентам: "Не бійся помилитися. Зрозумій, що навчання це тривалий процес. Потрібно докласти зусиль і все вийде".