Кравченко Ксенія

Працює в напрямку: Heels

Факти про педагога:

- На танці мене відвела моя прекрасна бабуся, за що я їй дуже вдячна донині. Адже танці - це як друге життя, тут ти можеш бути, тим, ким хочеться: справжнім або в образі, щасливим або нещасним, бідним або багатим. Це творчість, якій посильно все.

- Мене завжди надихали люди, які своїми працею і завзятістю домоглися високих результатів. Я сама завжди хотіла більшого, тому рівняюся на сильних духом людей. Прагну бути таким же прикладом для своїх учнів.

- Пам'ятаю, як зламала руку прям перед важливим виступом, ахах. Повинна була відбутися поїздка в інше місто. Тоді я думала, що сильно підводжу колектив, засмутилася. Але все одно з гіпсом поїхала в ролі групи підтримки (хоча, звичайно, з однією рукою моя підтримка була такою собі ахах).

- Найважливіше для танцюриста - терпіння і завзятість. На своєму досвіді усвідомила, що повільними кроками, але впевнено, можна домогтися будь-якої мети.

- На моїх уроках ми будемо шукати себе, свою індивідуальність. Я навчу чути музику, транслювати її тілом. Головне моє завдання - закохати студента в танцювальна творчість, розкрити всі його грані.

- У цілей є цікава властивість - коли ти досягаєш однієї, з'являється наступна. У цьому сенс життя. У моєму «списку» є цілі відмічені зеленої галочкою (як виконані). Є й ті, до яких я прагну до цього дня.

- Порада учням - розслабитися і довіритися. На занятті мені важливий контакт з учнем.