Розклад груп
Мітічкін Діма :

Мітічкін Діма

Працює в напрямку: choreography

Факти про педагога:

- Моя танцювальна кар'єра почалася 4 березня 2017 року. Саме у цей день я пішов на перше для мене відкрите заняття з хіп-хопу. Побачивши неймовірну підтримку та вайб, який відчувався від кожного присутнього у залі, я ніби потрапив до іншого всесвіту, і вирішив далі його досліджувати. 


  - Нові знання, які я отримую після більшості занять, або майстер-класів. Також моїм натхненням є мої цілі, які я ставив і буду ставити напротязі своєї танцювальної кар'єри. 

  - Для мене кожні заняття, майстер-класси, чемпіонати, танцювальні тусовки є по-своєму унікальні. Це безцінні спогади та досвід, які треба цінувати та пам'ятати. 

  - Розуміння і усвідомлення того, чим ти займаєшся - найважливіша якість танцівника. 

  - Хочу навчити студентів відчувати, слухати та прислухатися до музики, відчувати ритм, правильно використовувати матеріал, з яким, над яким ти працюєш. Використовувати своє тіло в танці: пошук нових форм, контрасту та рівнів. Грамотно працювати на собою та своїм розвитком. 

  - Якщо я досягаю певної мети, то після неї одразу з'являється нова. Наш шлях повинен складатися з мети. Моя вічна мета - ставати краще самого себе. 

  - Виходити за межі свого "кубика", та будувати свій  "багатогранник", тобто не боятися виходити із зони свого комфорту, намагатися максимально використовувати простір, який навколо нас. Ніколи не будьте незадоволеними собою, будьте задоволені тому, що вам є над чим працювати, навчіться знаходити у цьому особливий інтерес.