Розклад груп
Возняковська Дарія:
  • Пн, Чт 18:00 - 19:00
    Heels
    beg

Возняковська Дарія

Працює в напрямку: Heels
Факти про педагога:

- Я випадково потрапила на свое перше заняття танцями. Як це за зазвичай трапляється, прийшла за компанію із подругами, але дуже швидко закохалася і почала ходити на всі заняття, майстер класси, що траплялися у моєму місті) Майже через рік тренувань я почала свої перші спроби у викладанні, намагалася ставити етюди і проводити заняття з пластики у своїй театральній студіі, хоч на той момент (мені було 13) я розуміла, що це є надскладною задачею для мене, але була готова витрачати увесь свій вільний час задля підготовки. Я могла годинами ставити дві вісьмірки хореографіі)) Зараз розумію, що то був дуже складний, але корисний досвід.

- Найбільше мене надихає музика. Обожнюю поглиблюватись у неї і кожного разу намагаюсь максимально точно піймати та передати її настрій. Для мене це перехід у інший простір, можливість бути різним. 

- Найулюбленіший спогад, пов’язаний з танцями - це, звісно, здійснення моєї першої мріі - працювати танцівницею та хореографкою у театрі. 

- Найважливішою якістю танцюриста вважаю пристрасть. Якщо ти дійсно закоханий у своє діло, тобі й море по коліно буде.Друге, чим раджу запастись майбутнім виконавцям - це регулярність і працьовитість.

- Своїх студентів хочу навчити віддаватися і розчинятися у музиці. Вміти працювати зі своїм тілом і відчувати його. 

- На даний момент я є хореографкою більш ніж 10ти театральних вистав і пишаюся цим. Але я не хочу зупинятися і надалі ставлю собі все більш масштабні та складні цілі.

- Не боятися! Всім здається, що коли ми перший раз приходимо на заняття і в нас щось не виходить, люди будуть погано про нас думати, але це зовсім не так. Саме тому на своїх заняттях я намагаюся створювати конструктивну і довірчу атмосферу, настрій на те, що всі ми тут разом розвиваємося і зростаємо із любов‘ю до танцю і один одного. Формуємо своє ком‘юніті.