Розклад груп
Чувило Яна:
  • Пн, Чт 17:00 - 18:00
    Jazz-funk
    mid

Чувило Яна

Працює в напрямку: Jazz-funk

- Моя танцювальна кар'єра почалась ще в 6 років. Це була бальна та народна хореографія. Потім зрозуміла, що сучасні танці, сучасна музика більш до душі.Моя кар'єра, як педагога, почалась з постановки випускних вальсів ще у школі. Вже тоді мене зацікавило викладання танців та робота з великими групами людей.

- Головним натхненням для мене є музика. Саме вона надихає на створення хореографії, на емоції в танці. Палаючі очі студентів, які досягають своїх поставлених цілей на моїх заняттях, також особливо мотивують мене.

- Моя улюблена згадка - це поїздка на перші змагання з колективом на початку моєї танцювальної кар'єри. Тренер повірив в мене, та надихнув на дуже сильні емоції.І тоді я отримала у номері з командою першу особисту нагороду "приз глядацьких симпатій". Це дало неймовірний поштовх для віри в себе та мотивації для стрімкого розвитку.

- Я вважаю, що найважливіша якість для танцюриста - це вміння виділятись поміж інших, мати оригінальність, свій характерний стиль виконання в танці.

- Більшість поставлених цілей на данному етапі я досягла. І зараз перебуваю на шляху досягнення більш глобальних намірів.

- Моя порада студентам - це бути відкритим до нових знань, нових людей, нових емоцій. Головне не боятись ставити цілі , виявляти свої бажання, та на кожному  занятті бути готовим брати для себе максимум знань від педагога.