Шевченко Вероніка

Працює в напрямку: Contemporary

- Моя кар'єра почалася з того, що мама, помітивши, що я не можу не танцювати, коли чую музику, віддала мене в гурток у 3 роки. У такому віці дитина мало що розуміє, але я точно знала, що дуже полюбила танці. Я старанно займалася і вже в 6 років перемогла на своєму першому чемпіонаті світу в Італії. Танці - моє перше кохання. 

- Натхнення - дуже цікава річ насправді. Мене надихає все, що викликає в мене емоціі. Найчастіше - музика та люди. Якщо пісня мені до душі, я просто не можу всидіти на місці. Спостерігання, за тим, як люди показують себе (не важливо, як саме: танцюючи, малюючи, співаючи, граючи, гарно одягаючись), надихає мене займатися тим, що я люблю, найбільше. 

- Я не можу виділити один найулюбленіший спогад, пов'язаний з танцями, але завжди приємно згадувати моменти, коли ти перший раз зміг зробити складний на той час елемент. Перше колесо, перший шпагат. Також дуже теплі почуття в мене викликають спогади з різних змагань та конкурсів, коли ми з командою підтримували одне одного перед виступом. 

- Найважливіше для мене - прагнення працювати над собою та розвиватися. Без цього просто неможливо досягти високих результатів. 

- Я хочу закохати своїх студентів у контемпорарі й загалом у танець, як колись закохали і мене. Моя мета - навчити не тільки працювати над своїми фізичними даними, а й отримувати задоволення від процесу. 

- З досягненням однієї мети з'являється наступна. Процес самовдосконалення безкінечний, важливо ніколи його не зупиняти. Попереду ще багато-багато цілей! 

- Моя порада - не боятися й бути відкритим до нових знань. Пам'ятайте, що навіть у найвідоміших і найуспішніших людей не все виходить з першої спроби. Через терни до зірок!