Волобуєва Анна

Працює в напрямку: Hip-Hop, Танці для дітей


Факти про педагога:

- Моя танцювальна кар’єра розпочалась в 4 роки, коли моя мама відвела мене на гурток з бальних танців. Відтоді я завжди танцюю: хоч в танцювальному залі, хоч на вулиці – будь-де. Пізніше, в 19 років, я вирішила спробувати інші стилі та почала займатись у танцювальному центрі Myway. Так я полюбила танець у різних його проявах. 

- На танець мене надихає життя. Твої спостереження, думки, характер, почуття - все це можна висловити у танцювальній формі. Це як ще один спосіб спілкуватись між собою і отримувати приємні емоції. 

- Найяскравішим спогадом для мене, звісно, є мій перший виступ на сцені. Місяці підготовки номеру, тижні пошиття костюму, години на зачіску та макіяж і три хвилини танцю, часом не в музику та не синхронно, але з великою самовіддачею і задоволенням!

- На мою думку, дуже важливо бути собою як в житті, так і в танці. Ти можеш приміряти на себе різні образи та історії в танці, але робити це через призму власного бачення та досвіду. Тож моїм рецептом є щирість і працьовитість. Адже, щоб висловлюватись в танці влучно та красиво, необхідно багато тренуватись.

- На своїх заняттях я хочу допомагати студентам налагоджувати зв’язок між своїм внутрішнім світом та тілом, почуватися вільно у своїх проявах, привчати до дисципліни та спостережливості. 

- Основна моя мета – постійно розвиватися та ставати кращим, і ця мета не має фінальної точки😊

- Перше заняття з танців має бути таким, щоб захотілося прийти на наступне! Тож я раджу розслабитися, слухати уважно педагога та отримувати задоволення!