Баліоз Анастасія

Працює в напрямку jazz-funk

Факти про педагога:

1. Мій танцювальний шлях почався в 13 років, коли я випадково натрапила на відео по джаз фанку в DC Myway. Мене миттєво вразила музикальність, пластика тіла и харизма танцівників. Я одразу почала тренування по джаз фанку в студіїі у своєму місті. Мене цікавили різні стилі, я була здивована, як швидко танці захопили мене. Ще з раннього дитинства я шукала своє призначення и відчувала, що рухаюсь у правильному напрямку. На той момент я мріяла приїхати до Київа і потрапити на тренування в Myway, тоді мені було важко навіть уявити, що колись я опинюсь тут в числі педагогів.

2. Мої джерела натхнення такі ж самі, як і в багатьох: люди, їх історії життя, музика, кіно. Я також дотримуюся думки, що натхнення не треба чекати, воно приходить в процесі. Треба лише почати рухатись без натиску і натхнення саме тебе знайде. 

3. Найулюбленіші спогади пов'язані з самими першими кроками в танцях. Люблю згадувати час, коли я тільки починала свій шлях, та спостерігати позитивні зміни.

4. Важко виділити одну найголовнішу якість для танцівника. Найважливіше в будь-який справі - щиро любити те, що робиш. Якщо це так і ти маєш конкретну мету, то все буде сприяти ії досягненню. 

5. Хочу навчити своїх студентів бути відкритими до нового, знаходитися в постійному пошуку свіжих форм та вміти створювати своє. 

6. Зараз я знаходжусь в процесі досягнення своїх найбільших цілей, та вдячна за ті, що вже досягнуті. 

7. Студентам можу порадити відпустити  зайві думки та знаходитися в моменті. Зосередившись на своєму тілі та почуттях, ти відчуєш, що вони стають підвладними.