(044) 209 41 09 (097) 825 30 33 (093) 092 29 96

MywayGroove

MywayGroove – хип-хоп фестиваль, призванный объединить андеграундную и студийную танцевальную культуру!

Олександр Бобик, засновник Dance Centre Myway:

"На сьогоднішній день танцювальний інтерес українців стає дедалі більше, танці динамічно розвиваються і стають способом життя для багатьох з нас.

Завдяки різним телевізійним шоу, розвитку танцювальних студій, подій і проектів, багато, в основному комерційні, стилі стали дійсно популярні і затребувані. Але в світової танцювальної культури є й інші напрямки, про які поки що в Україні широкий загал знають набагато менше. Це лише питання часу, і хочеться відзначити, що в Україні є люди, які роблять в їх розвиток вагомий внесок.

Танцювальний центр Myway, в свою чергу, також піклується про ці стилях і прагне всіляко їх підтримувати. З цією метою було створено ряд проектів, один яких - Myway Scream Battle - був запущений на початку осені і успішно розвивається.

Зараз ми готові представити Mywaygroove - фестиваль по hip-hop, popping і house - перший з яких відбудеться 25 листопада. Ми хочемо, щоб андеграундна хіп-хоп культура не просто залишалася на плаву, а розвивалася, визнавалася і досягала успіхів".

Nixone, суперфіналіст "Танцюють Всі - 3", переможець "Adrenaline Fest Vol.3": "Прірва нерозуміння, яка продовжує існувати між андеграундної культурою і комерційної хореографією, засмучує мене і здається абсолютно необгрунтованою. Моя місія в Mywaygroove - об'єднати студійних хореографів і стрітових танцюристів на одному глобальному фесті. Спільними зусиллями обох сторін ми зможемо домогтися популяризації та якісного поліпшення рівня танцювальної культури України ".

(097) 825 30 33, (044) 209 41 09 admin@mywaydance.com