Відео Фото

Next Dance Teacher

Кожної останньої суботи місяця перед Danceshot для всіх бажаючих приєднатися до сім'ї педагогів у Dance Centre Myway проходить кастинг Myway`s Next Dance Teacher.

Dance Centre Myway проводить відбір найкращих, креативних і бажаючих проявити свої тренерські якості танцюристів. Кастинг відкритий і взяти участь в ньому може будь-який танцюрист, який відчуває в собі сили і бажання стати частиною танцювального центру.Педагог сучасного танцювального центру повинен володіти не тільки танцювальними навичками, але також володіти основами педагогічного мистецтва і необхідними знаннями для роботи зі студентами. Тому становлення педагогом Dance Centre Myway включає в себе кілька важливих етапів.

На першому етапі Dance Centre Myway проводить відкритий відбір найкращих, креативних і бажаючих проявити свої тренерські якості танцюристів, які відчувають в собі сили і бажання стати частиною танцювального центру.

Для участі в кастингу педагогів необхідно підготувати і продемонструвати хореографію:

- демонстрація підготовленого соло тривалістю мінімум 1 хвилина;

На другому етапі педагог проходить співбесіду, показує свої знання та проводить пробне заняття-лабораторію, демонструючи навички педагога.

Після успішного проходження етапів відкривається група в Dance Centre Myway, де педагог приступає до роботи.

Також для нього відкривається можливість безкоштовно відвідувати студії інших педагогів центру для розвитку танцювальних та хореографічних навичок.
(097) 825 30 33, (063) 109 65 54 admin@mywaydance.com