(044) 209 41 09 (097) 825 30 33 (093) 092 29 96
Відео Фото

Myway Dance Awards

Myway Dance Awards – престижная танцевальная премия, которая ежегодно вручается с 2009 года за развитие танцевального искусства в Украине.

Церемонія нагородження танцювальної премії Myway Dance Awards об'єднує сотні однодумців, творчих особистостей та представників танцювального світу на одній сцені!

Традиційно церемонія проходить в кінці року, що минає в вигляді масштабного концерту, а в 2016-му році формат церемонії взяла новий вигляд і новий формат.

Цього разу шоу вийшло далеко за рамки Dance Centre Myway і об'єднало на одній сцені артистів і танцюристів з різних шкіл в найяскравіших виступах.

За організацію церемонії Myway Dance Awards беруться справжні професіонали, за постановки номерів приймаються кращі хореографи, а в перфомансах беруть участі найсильніші танцюристи, які пройшли попередній кастинг!

Перед глядачами церемонії виступають не просто танцюристи, але справжні артисти, круті провідні і безліч запрошених гостей і зірок. Невід'ємною частиною шоу є вручення нагород за досягнення в танцювальній сфері, що підводять підсумки року, що минає.

Нагородження премії Myway Dance Awards покликана відзначити заслуги тих, хто сприяв розвитку танцювальної індустрії України та зробив найвагоміший внесок у її розвиток.

Номінантами Премії можуть стати танцюристи і хореографи, студенти та педагоги, представники мас-медіа, танцювальні проекти і відеокліпи.

Серед номінацій премії:

студент року
Dance Machine
педагог року
кращий тінейджерський проект року
Dance Camp року
відео року
фестиваль року
вистава року
команда року
рутина року
хореограф року

Myway Dance Awards покликана відзначити заслуги тих, хто сприяв розвитку танцювальної індустрії України та зробив найвагоміший внесок у її розвиток.

За весь час проведення, церемонію нагородження Myway Dance Awards відвідали ряд українських і зарубіжних знаменитостей, провідні танцюристи і хореографи України та світу.

(097) 825 30 33, (044) 209 41 09 admin@mywaydance.com