(044) 209 41 09 (097) 825 30 33 (093) 092 29 96


Myway Dance Academy - це інтенсивний курс занять, в якому можуть взяти участь всі бажаючі і отримати базові знання основ сучасного танцювального мистецтва.

Академічний курс включає себе двісті класів теорії і практики з різних напрямків сучасного танцю, які проводять кращі хореографи країни, а також запрошені майстри танцю.

Заняття проходять з понеділка по суботу, по чотири пари класів щодня. Загальна тривалість курсу - два місяці. Після закінчення Академії кожен випускник Myway Dance Academy складає іспити і отримує сертифікат одного з трьох зразків: top, base, easy.

Так само студентам надана можливість відвідування спеціальних занять Master Time, під керівництвом відомих майстрів танцювального простору України, які розкажуть про закулісся шоу-бізнесу, про постановочної і концертної діяльності, і де ви зможете отримати відповіді і досвідчені настанови. Додатково зі студентами Академії проводиться професійна фотосесія для портфоліо.

На сьогоднішній день пріоритетні напрями навчання в Академії наступні: underground (hip-hop, house dance, breaking, krump), класика, jazz, jazz-funk і contemporary (flying low).Якщо ви хочете пройти навчання в Myway Dance Academy, то ознайомтеся з умовами вступу:

Деталі курсу Академії 2021:

Форма навчання: денна
Тривалість навчання: 3 місяці
Розклад занять: з понеділка по суботу, 4 пари занять щодня

Старт курсу Академії: 14 червня

Ціна: 14500 грн 

Закінчення прийому реєстрації - 8 червня!

В Академії Myway існують бюджетні місця. Конкурс на бюджетне проходження навчання оголошується щорічно і публікується на сайті, тому стежте за новинами Dance Centre Myway, а також підписуйтесь на сторінку в Інстаграмі!

Якщо у вас виникли будь-які питання, ви можете написати за адресою academy@mywaydance.com