Myway.2.Skill: тут роздають кріпатуру!

Минулого тижня в коридорах Dance Centre Myway можна було зустріти незвичайних студентів центру - а компанію гостей з Івано-Франківська, що приїхали до нас по програмі Myway.2.Skill!

Лілія Глива – керівник танцювальної студії Лібра з Івано-Франківська - приїхала разом з командою Топ-танцюристів та тренером студії. У 2018 році Лілія вже була в Dance Centre Myway за програмою 2.Skill сама і на цей раз вирішила повернутися в наші стіни разом з дівчатками за новими знаннями, прокачем, техніками й стилями.

Кожен з гостей центру приїздить зі своїми цілями, мріями та планами на майбутнє - тож, знайомимося ближче!

Учасниця громадської організації «Творча молодь», керівник студії більш як 13 років, організатор табору, street dance show, мама 2-х дітей, сертифікована суддя HHI з великим мріями і амбіціями - це все про Лілію:

«У мене великі мрії, про які я не можу не говорити: я хочу випити з нею чашечку кави з Періс Гобель, станцювати хоча б одну постановку з Royal Family, привітатись з Грегом Чапкісом і Джоджо Гомес» - розповідає гостя.

Разом з Лілею приїхала викладач її студії - Аліна:

Аліна давно хотіла відвідати заняття в Dance Centre Myway і отримала можливість прокачати рівень, техніку, техніку зараз:

«Танцювальна індустрія розвивається постійно, з‘являється нове, і хочеться освоювати все найсвіжіше. Хочеться передавати всі отримані знання своїм групам та колективам, ставати кращим щодня!» - каже Аліна.

Топ-студентка студії Лібра та майбутній тренер Валентина була в захваті, коли дізналась, що до нас можна потрапити, і навіть поступила на державне місце в коледжі, щоб мама дозволила приїхати:

«Це великий досвід, тобі передають масу інформації, ти вчишся не тільки танцю, а й тому, як викладати, як ставитися до дітей, до студентів, переймаєш навички педагога» - каже дівчина.

Ще одна юна гостя Кристина про Myway дізналася від керівника Лілії та в інстаграмі, продивляючись відео нашої студії: «Довго не вірила, що сюди їду. Але, беру максимум від поїздки - хочу освоїти базу, різні стилі танців, познайомитись з процесом подачі матеріалу».

Дівчата встигли за тиждень і потанцювати, і втомитись, і відкрити нове дихання:

«Перші 2 дні було важко, ноги боліли, зараз вже легше, але кріпатура є! Це щось – по 7 годин занять в день, ледве по сходах йдемо - і найбільше кріпатури отримали на студіях Артема Spitfire! Але це дуже кльово!

Найяскравіші враження зі студій Саші Путілова і Дениса Стульнікова! Також вразив нас Андрій Веселий. Дівчатка були ще на K-Pop в Алесси – дуже позитивна, заряджаюча педагогиня!» - діляться гості.

Проте, ніякий біль у м’язах не зупиняє бажання пізнавати:

«Навіть, якщо в тебе все тіло ламає, здається, що ти більше не можеш - все одно танцюй! Не жалійте себе!» - говорить Аліна.

«Кайфуй і отримуй задоволення від занять – вибирати те, що подобається!» - каже Лідія.

Студенти з радістю діляться враженнями та закликають танцівників з різних міст слідувати їх прикладу:
«Якщо хочеться розвитку, навчитись нового, спробувати нове – варто приїхати і спробувати. Якщо ти хочеш стати «best of the best», кращим педагогом, танцівником, кращим, ніж ти був вчора – приїжджай в Dance Centre Myway! – закликають гості.

«Тут роздають кріпатуру!))» - жартують в слід дівчата.

Дякуємо за приїзд нашим гостям та за те, що поділились своїм досвідом перебування в центрі - маємо надію бачити вас та вихованців вашої студії в стінах Dance Centre Myway частіше!

До зустрічі на студіях в Dance Centre Myway!