Myway.2.Skill - постійно діюча програма Dance Centre Myway для танцюристів будь-якого рівня з інших країн і міст.

Програма дозволяє пройти інтенсивний курс сучасної хореографії в найбільшому танцювальному центрі України протягом 2 днів, тижнів або іншого терміну в будь-який зручний для вас, час.

Учасники проекту зможуть за своїм бажанням відвідувати будь-які заняття, в будь-який з сотні студій, у будь-яких педагогів, по всім танцювальним напрямкам: hip-hop, contemporary, jazz-funk, vogue, heels, krump, pop-jazz, popping, locking, house , street-jazz, latina, afro fitness, stretching, йога, стрип-пластика, breaking, dancehall, jazz, waacking, класика, танці для дітей.

В рамках програми Myway.2.Skill танцювальний центр Myway відвідали студенти з Англії, Америки, Бразилії, Росії.

Про всі події ви можете прочитати в розділі "Новини" на нашому сайті. У перервах між заняттями ви зможете підкріпитися в Myway Cafe на території танцювальної школи.

І, якщо залишаться сили після інтенсивних занять, погуляти по прекрасному Києву.

Відстань не повинна стати перешкодою вашому танцювальному розвитку!

Dance Centre Myway чекає вас!


Програма розраховується індивідуально і ви можете вибрати будь-який кількість днів і занять

У базову вартість входить безлімітне відвідування всіх груп Dance Centre Myway. Відвідування DANCESHOT і майстер-класів запрошених хореографів оплачується окремо.

Як взяти участь у програмі?

Для реєстрації необхідно відправити лист на пошту - admin@mywaydance.com!

Виникли питання? Прочитайте список поширених запитань за програмою. Якщо не знайшли відповіді на своє питання, тоді пишіть на statistics@mywaydance.com - і ми з радістю відповімо вам!