(044) 209 41 09 (097) 825 30 33 (093) 092 29 96
Фото

Я - хореограф!

"Я - Хореограф" - битва команд, мета якої розкрити молоді таланти, популяризувати hip-hop культуру в Україні і стимулювати молодих танцюристів розвивати в собі хореографів.

Сучасне танцювальне мистецтво в нашій країні розвивається все швидше і з кожним роком з'являється все більше конкурсів, фестивалів, але часто такі змагання знаходять спортивний характер більше, ніж творчий. Часом хочеться підкреслити оригінальність постановок надати більше значення хореографії!

Умови конкурсу I AM CHOREOGRAPHER:

Програма конкурсу складається з двох постановок - обов'язковій та довільній.

Обов'язкова програма передбачає постановку до 2 хвилин в будь-якому стилі або їх поєднаннях з обов'язковим використанням образів і одного з трьох треків.

Образи - це можуть бути будь-які герої казки, фільму, книги, твори або фантазії - образ повинен бути яскравим і виправданим концептом в постановці! Все-таки це Halloween! Це дозволить продемонструвати режисерські, постановочні якості, творче мислення і музикальність хореографа.

Крім того, постановка обов'язкової програми створюється під один із запропонованих організаторами треків.Другий етап конкурсу - довільна програма. Тут вже ніяких рамок і обмежень - ваша постановка під вашу музику до 2-х хвилин в будь-якому стилі і форматі. Вимоги до учасників:

1. Хореограф постановки може виступити тільки одна людина;
2. У постановці має брати участь від 3-х до 5-ти танцюристів.
3. Хореограф повинен зареєструвати свою команду на участь у конкурсі, надіславши на пошту web@mywaydance.com назва команди, склад (кожної постановки) і вік учасників, музичний трек довільної програми і номер обраного треку обов'язкової програми до 27 жовтня включно.

Деталі IamCHOREOGRAPHER:
Дата: 31 октября
Час: 13:00
Зал: А

Участь в конкурсі абсолютно безкоштовно!

Реєстрація:

До 27 жовтня на пошту на web@mywaydance.com із зазначенням:

- ПІБ хореографа, місто
- Склад команди обов'язкової програми (ПІБ, вік учасників)
- Склад команди довільної програми (ПІБ, вік учасників)
- Номер треку обов'язкової програми
- Приєднаний трек довільної програми в форматі mp3

Чекаємо вас і ваші постановки - реєструйтесь і покажіть, наскільки танцювальної може бути наша країна!

Критерії оцінки постановок: техніка, якість виконання, ідейність постановки, цілісність хореографії, оригінальність і творче мислення.

(097) 825 30 33, (044) 209 41 09 admin@mywaydance.com