(044) 209 41 09 (097) 825 30 33 (093) 092 29 96


Якщо ви давно мріяли поставити танець разом зі своїм улюбленим педагогом, подивитися, як він працює і доторкнутися до його творчості, то Showcase надасть вам таку можливість.

Протягом тижня ви будете займатися постановкою шоу разом з педагогом Dance Centre Myway. А в неділю танцювальна постановка за участю студентів і
викладача буде знята на відео.

Завдяки знятому перфомансу ви зможете побачити з боку свій танець, проаналізувати своє вміння танцювати, і продовжити вдосконалюватися.

Безумовно, для танцюриста найкраще визнання - захват і захоплення його танцювальним відео. Кліп вашого перфоменсу потрапить на один з каналів
танцювального центру Myway, і ви отримаєте зняту постановку, яку побачить ваші друзі і родичі. Не забудьте поділитися цим відео!

Щотижня в рамках проекту Showcase вас чекає новий педагог і новий танцювальний стиль для постановки перфомансу.

Showcase дасть вам шанс отримати визнання свого танцювального таланту, і побачити захоплення в очах своєї сім'ї і друзів!

Також Dance courses входить цикл базових занять з різних танцювальних напрямків під назвою Base Courses.

Якщо ви хочете отримати професійне введення в базис певного танцювального стилю - наші педагоги вам допоможуть!

На базових курсах ви отримаєте масу теоретичних і практичних знань, і за досить короткий термін дізнаєтеся всі необхідні основи того чи іншого танцювального напрямку.
Базові курси допоможуть розібратися в теорії і практиці від а до я, і ви навчитеся танцювати в улюбленому танцювальному стилі!