Умови відвідування центру під час «ЧЕРВОНОЇ ЗОНИ»

Дорогі студенти, з 1 листопада (згідно з рішенням Постійної комісії з питань ТЕБ та НС КМДА, затвердженим протоколом №68) у Києві  встановлено «червоний рівень» епідеміологічної небезпеки.

Наш центр НЕ зачинятиметься на період дії карантинних обмежень до покращення епідеміологічної ситуації, проте відбудуться зміни в правилах перебування в танцювальному центрі!

Танцювальні групи вакцинованих педагогів будуть проходити за звичайним розкладом.
Групи педагогів, що не мають відповідних COVID-документів, будуть замінятись чи заморожуватимуться на час дії червоної зони в м.Києві - слідкуйте за змінами в Телеграм-каналі та Інстаграм.

З 1 листопада під час відвідування Dance Centre Myway потрібно мати ОДИН ІЗ наведених документів:

✔️документ, що підтверджує неповноліття відвідувача (до 18 років)
✔️документ, що підтверджує негативний результат тестування на COVID-19 (проведений не бiльш як за 72 години до вiдвiдування закладу) 
✔️експрестест на визначення антигена Kopoнaвipycy SARS-CoV-2 (проведений не бiльш як за 72 години до вiдвiдування закладу)
✔️ COVID-сертифікат в застосунку Дія або роздрукована копія 
✔️ документ про підтвердження одужання вiд зазначеної хвороби (чиннiсть якого пiдтверджена за допомогою єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобiльного додатка Порталy Дiя)

Такі обмеження стосуються всіх відвідувачів танцювального цетрну та діятимуть до офіційного пом‘якшення обмежень в столиці - слідкуйте уважно за змінами в розкладі!

Бережіть себе та залишайтесь з Dance Centre Myway!