(044) 209 41 09 (097) 825 30 33 (093) 092 29 96

Останній тиждень літа: ти готовий запалювати?!

Танцювальне літо підходить до кінця, але в останні дні серпня Dance Centre Myway ще більше запалює столицю новими враженнями!

Цими вихідними наш центр активно брав участь у масштабному фестивалі Арт-пікнік на Арт-заводі Платформа. Гості події танцювали разом з нами під ритми афро з педагогами центру Jesse Raiford та Любов'ю Гончаровою, а також насолоджувалися йогою в компанії Олі Крижановської!

В неділю 22 серпня ми з гордістю випускали студентів 10-го сезону Myway Dance Academy 2021 на традиційному концерті Teach Out! 

Випускники підготували самостійно перфоманси та продемонстрували, чого навчилися за три місяці проєкту. 

Звичайно, пройшло нагородження дипломами та подарунками від центру, тому приєднуємось до привітань і ще раз дякуємо студентам та викладачам за літній сезон Академії!)

Вихідні продовжились святкуванням 30-ї річниці Незалежності України, до якої приєдналися і наші студенти.

З нагоди свята безкоштовний клас під українську музику провела Софія Мацевко для всіх охочих потанцювати з нами. Атмосфера і настрій воркшопу запам'ятались багатьом гостям.

Більше фото з подій ви можете знайти на нашій сторінці Facebook!

І на останок, ми підготували традиційно танцювальний уїк-енд серпня!

28 серпня чекаємо на охочих приєднатися до команди педагогів центру на кастингу Myway's Next Dance Teacher 85 о 13:00!

29 серпня ми готові запалювати на 103-му дні інтенсивів Danceshot - понад сорок класів від найкращих хореографів у різних стилях. Таку подію неможливо пропустити!)

Здається, ми готові до початку нового сезон на сто відсотків, а ти?!

Танцюй з Dance Centre Myway!