«Codex педагога» – мистецтво бути Вчителем

На відміну від країн, де танцювальна індустрія процвітає вже багато років, в Україні ця сфера перебуває лише на стадії розвитку. А спеціальної літератури, здатної розкрити тонкощі професії танцюриста сучасних напрямів, а тим паче педагога, замало.

Тому ідея створення книги, яка б розкрила методику викладання сучасного танцю в сучасних танцювальних студіях і показала б різні аспекти роботи педагога, яка стала б настільним підручником для вчителя танців, дуже актуальна в нашій країні.

Роки спостереження за тим, як педагоги ведуть заняття у сучасних танцювальних школах у нашій країні та закордоном, досвід організації процесів від навчання до побудови танцювального бізнесу виявили проблему нестачі знань своєї професії у педагогів танцювальних студій, що прямо впливає на ведення бізнесу.

Також, брак відповідних матеріалів, на які можна покластись викладачеві в танцювальному бізнесі та бажання заповнити цей пролом у системі викладання сучасного мистецтва спонукало творця найбільшої танцювальної студії України та Європи Dance Centre Myway, Олександра Бобика написати авторську книгу, в якій він розкриває тонкощі педагогічного мистецтва - "Codex педагога".

Книга призначена всім, хто займається танцями та насамперед педагогам танцювальних шкіл.

На сторінках книги кожен викладач може знайти потрібні матеріали для створення власної бази знань. Це побудови уроків та всього процесу навчання, значення психології голосу, музична складова танцю та багато іншого.

Крім того, Codex педагога містить теоретичні та практичні аспекти побудови танцювального бізнесу, принципи його ведення та описує філософію відносин Клієнт-Педагог.

Якщо професія танцюриста передбачає більше використання фізичних здібностей людини, то викладання танців включає ще й знання «як правильно навчити», не завдавши шкоди студентам.

Детальний опис кожного нюансу на основі досвіду педагогів, танцюристів та хореографів дає можливість отримати корисну та доступну інформацію кожному, хто ступив на стежку викладання. Розуміння цих особливостей дає можливість розвивати себе як професіонала та пройти нелегкий шлях від Учня до Майстра та до Вчителя.

Усвідомлення те, що означає бути Вчителем – одна з основних складових сфери навчання танцю.


Codex педагога – посібник для кожного педагога, який прагне не просто викладати, але Навчати танцю. Адже саме знання та розуміння своєї справи роблять тебе професіоналом!

Книжка доступна в електронному форматі. Незалежно від вашого місця розташування ви отримаєте її на свій комп'ютер або інший гаджет в електронному форматі по e-mail.

Вартість електронного формату книги – 70 грн