Правила під час тривоги

5 травня ми розпочинаємо роботу Dance Centre Myway в спеціальному форматі і з нетерпінням чекатимемо вас на студіях!

Проте, перш за все, необхідно подбати про безпеку та правила роботи під час можливих повітряних тривог🙏

Правила поведінки під час тривоги:
📍При увімкненні повітряної тривоги під час студії педагоги виводять студентів у безпечну зону в коридорах центру та розміщають їх там до відбою повітряної тривоги.
📍За бажанням клієнтів, вони можуть залишитись в центрі, або прямувати в найближчі укриття - підземний перехід (2хв спокійним кроком в сторону метро Шулявська) або метро Шулявська (5хв спокійним кроком).
📍Залежно від продовжуваності повітряної тривоги та часу студії, після відбою, може бути запропоновано продовжити заняття, якщо воно було перервано.
📍Якщо заняття було проведено більш, ніж 30хв, то воно вважається таким, що відбулося і знімається з абонемента студента. Заняття все ще може бути продовженим після відбою тривоги (за наявності часу до завершення роботи центру).
📍Якщо заняття було перервано тривогою, та проведене менше 30 хв, та не було допрацьоване, то воно вважається непроведеним і скасовується в абонементі.
📍Час роботи центру - з 11:00 до 18:30 (Пн/Чт, Вт/Пт)

Детальніше про роботу центру та функціонування груп можна дізнатись за телефоном 0973227313 та в адміністраторів Dance Centre Myway з 11 до 18 в Пн, Вт, Чт, Пт.

До зустрічі в Dance Centre Myway!