Myway Dance Academy 2021 - екватор пройдено!

Myway Dance Academy 2021 впевнено перетнула свій екватор та наближається до фінального етапу, тому ми вирішили поцікавитись, як же проходять будні студентів Академії безпосередньо в них самих.

«Академія подобається!
Такий собі вихід із зони комфорту та перевірка характеру на міцність. Круто, що теорія і практика дається в однаковому розмірі. Отримав нову інформацію і одразу ж її відточуєш. Також кайфово працювати в постійній атмосфері підтримки. Не віриться, що вже йде 5 тиждень. Далі більше!
Всім здорових колін і легенів розміром з газовий балон!»  - каже студентка Світлана.

«Важко. Але якщо запитають: «чи є втома?» - її немає.Неможливо бути втомленим, коли ти займаєшся тим, що любиш, в місці, де ти завжди хотів бути. Викладачі та команда сильно мотивують: ти бачиш, що їм не все одно. Круто спостерігати, як одногрупники стараються, та розуміти, що у всіх горять очі!Неймовірно бути частиною всього цього» - розповідає Влада.

«Все максимально круто!) Викладачі відмінні і пари дуже цікаві. Добре влилася в новий режим, але місцями буває складно, оскільки намагаєшся викладатися на максимум. І це абсолютно нормально, адже якщо важко - значить ти розвиваєшся. Щодня ми отримуємо багато нової інформації, працюємо над різними стилями, отримуємо базу, збагачуємо танцювальну лексику, вчимося фрістайлу та багато чому ще. А ще академія вчить не тільки танців, але і іншим дуже важливим речам)» - ділиться з нами Кристина.

«Сил навіть спати немає, які там враження:!
Перший день відчувався ну сууууупер довгим, а далі, все швидко стало відбуватись. Десь після третього тижня - все ніби "день бабака", але приємний, що вилазити з цього дня не хочеться:)
Звичайно, це все того варте, без вагань» - описує свої враження Віка.

«Для мене Академія - це, в першу чергу, круті люди!Це педагоги - професіонали своєї справи, які відкривають для нас нові стилі і шалено надихають своєю майстерністю! Студенти - заряджені, мотивовані, з палаючими очима і бажанням вчитися!

Академія - це атмосфера. Місце, куди хочеться їхати кожен день. Місце, де немає слів «лінь», «не хочу» і тд.

Академія - це момент. Момент, який пролітає блискавично, тут і зараз, і яким я насолоджуюся від і до!» - говорить Ліза.

«Що я відчуваю після місяця навчання в академії? Що я на своєму місці! Для мене це норма працювати по 6-8 годин на день. Я люблю танцювати, байдуже який стиль, просто зливатися з музикою. Тому мої емоції і враження про те, що відбувається не передати словами! Я в повному кайфі та гармонії з собою і танцем» - розповіла Ксенія.

«Пройшовши вже майже половину Академії я стала ще більш впевнена в тому, наскільки рада тут бути. В якийсь момент було так складно, що руки не підіймалися, було неможливо змусити їх щось робити, з'являлися синці, була втома, але це другорядне)) 

Я з кожним заняттям хочу викладатися ще більше (говорить в мені друге дихання), хочу якомога сильніше пропустити через себе кожен стиль і знайти себе в кожному з русі.Загалом, в академії навіть краще ніж я думала!» - Ярослава.

«Прекрасне дійство, в колі таких же зацікавлених в танцях, як ти сам: весело, цікаво, важко, але це прекрасне відчуття. Відчуття, коли з тебе вже витік 7-й піт, але тебе це ні в якому разі не зупиняє, тому що ти отримуєш і заряджаєшся повністю від емоцій під час танцю. На мою думку, Академія - це саме те місце, де я відпочиваю і можу повністю поринути в магічний (по-своєму) світ» - ділиться з нами студент Олександр.

Ми раді бачити, що студенти 10-го сезону натхненні і готові працювати до кінця, насолоджуються навчанням та продовжують пізнавати разом з Myway Dance Academy - так тримати!

Побачимось в Dance Centre Myway!