Василишена Ірина

Працює в напрямку: frame up strip

- Мій танцювальний шлях почався з того, що в 13 років я прийшла на заняття за компанію з подружками, і вийшла зі студії в якийсь неймовірний ейфорії. Тоді я зрозуміла, що хочу в танцювальний світ глибше вникнути, а він мене не відпускав.

- Надихнути танцювати мене може що завгодно: Музика, люди, кіно, події і взагалі все, що викликає будь-які емоції.

- З танцями пов'язано дуже багато яскравих спогадів, одне виділити неможливо. Танці в принципі роблять моє життя насиченим і захоплюючим. А попереду ще стільки всього.

- Для танцюриста важливо бути працьовитим, наполегливим, важливо вміти аналізувати, ну, і звичайно ж, безумовно любити танець.

- Своїх студентів я вчу пізнавати себе через тіло, любити і приймати з вдячністю все, що приходить в наше життя. Люблю, коли люди після занять виходять зарядженими наповненими.

- Я досягла багатьох своїх цілей, і це мотивує не зупинятися і йти далі. Цей процес не припиняється, досягнувши однієї мети, з'являються нові.

- Не бійтеся помилитися, ми все приходимо в зал для того, щоб вчитися ставати краще. Якщо у вас щось не виходить - це тимчасово. Тому сміливо приходьте розвиватися і обмінюватися енергією)