Мацевко Софія

Працює в напрямку: contemporary

Факти про педагога:

- Ще з 1 класу батьки відвели мене на танці. Були і народні, і бальні, і спортивні disco/slow. І тільки після переїзду в Київ я познайомилась з сучасними танцювальними стилями і зрозуміла, що не зможу більше без них.

- Найбільше надихають емоції. Коли словами важко описати все, що відбувається всередині, єдиний вихід - станцювати. По-чесному, щиро, для себе, для інших, про все, що турбує. Забутись в танці.Також дуже мотивує фідбек від учнів, глядачів, друзів. Коли мої думки відкликаються в оточуючих - я розумію, що на правильному шляху і виконую потрібну місію.

- Улюблені спогади - перші виступи свої і своїх учнів. Коли розумієш, який об’єм роботи було зроблено, бачиш результат, кайфуєш і ти, і оточуючі - це НЕЙМОВІРНО!

- Найважливіші якості танцівника - бажання пробувати нове і не боятись проявляти себе!

- Я хочу навчити студентів розуміти логіку рухів, хореографій, показати, як багато сенсу і символізму можна в них вкласти. Як можна гармонійно доповнити музику своїм танцем. Поділитись знаннями техніки, правильними і безпечними прийомам і засобами, як працювати в партері, як виконувати складні елементи. Але головне - це отримувати задоволення від себе в танці!

- Мої цілі постійно змінюються, в залежності від життєвого періоду. Деяких я вже досягла, але багато цікавого ще попереду!

- Не бійтесь спілкуватись, задавайте питання і цікавтесь всім, що відбувається. Я дуже хочу обмінюватись з вами знаннями і готова ділитись всім своїм досвідом. Кайфуйте від процесу.

А ще, якщо раніше ніколи не танцювали - наколінники вам стануть у пригоді на занятті)