Vogue

Vogue - танцювальний стиль, в основі якого лежать руху, що імітують пози і міміку моделей журналу vogue. Цей танець, який має афро і латиноамериканські коріння, зародився в 60-х роках минулого століття як спосіб самовираження гей-культури. Сьогодні вог вже не має яскраво вираженої сексуальної забарвлення, танцювати його можуть, як хлопці, так і дівчата.

Історія vogue

Свій початок vogue бере в другій половині ХХ століття. У той час сексуальні меншини - переважно афро і латиноамериканські геї - активно шукали спосіб самовираження. Це прагнення вилилося в участь в нью-йоркських гарлемских балах, родзинкою яких стали жіночі вбрання.

Навіть для просунутого американського суспільства подібні заходи тоді здавалися дикістю, і проводити їх часто було непросто. У той же час, кількість геїв серед населення чорних і кольорових кварталів росло, і до кінця 60-х багато хто з них стали виступати в гьорлз-шоу Лас-Вегаса. Саме тоді в танцях були використані позіровкі і пантоміми моделей, які згодом лягли в основу vogue.У 1970-х роках в vogue відбулися деякі зміни: акцент робився вже не на жіночий костюм, а на індивідуальний стиль танцюриста. Таким чином, вог став способом самореалізації і поклав початок нової вуличній субкультурі.

Незважаючи на те, що стиль з'явився в 1960-х роках, довгий час він був відомий лише вузькому колу людей. Популярність vogue приніс документальний фільм «Paris is Burning» 1990 року, який показав життя чорношкірих і латиноамериканських трансвеститів і транссексуалів Нью-Йорка.

Завдяки йому світ дізнався про дві сторони життя американських геїв: денний - повної дискримінації і бідності, і другий, нічний - з яскравими костюмами, танцями, відв'язними шоу. Популярність стилю закріпила однойменна пісня Мадонни, яка очолила в 1990 році світові хіт-паради.Напрямки vogue
Як і багато сучасних танцювальні стилі, vogue зазнав чимало змін з часу появи. Хтось із танцюристів приймав ці зміни, хтось залишався вірним старим стилем. Розбіжність у поглядах призвело до того, що в Воге виділилися 4 основних напрямки.

Old way vogue - подстиль, в основі якого - оригінальні руху vogue з акцентом на граціозність і пози.
New way vogue - новий подстиль, що сформувався після 1990 року. Танцюрист new way vogue володіє більш складними елементами, які вимагають контролю і балансу, активно використовує руху кистей і рук.
Vogue femme - самий жіночний подстиль танцю. Саме його вважали за краще «королеви» балу.
Vogue dramatic - подстиль, в основі якого лежать акробатичні трюки: стійки, падіння, стрибки і обертання.
будинки vogue

У світі вогу існує своя структура і ієрархія. Танцюристи стилю найчастіше об'єднуються навколо будинку. Найвідомішими в світі будинками vogue вважаються House of Ninja, House of Mizrahi, House of Xtravaganza, House of Lebeija, House of Aviance. Кожен будинок - це танцювальне суспільство зі своєю соціальною філософією. Члени будинку позиціонує себе як сім'ю. Тут є діти, мати, батько і батько-засновник. Будинки змагається між собою на шоу і батлах. Втім, одному з найвідоміших Вогера і засновнику House of Ninja - Віллі ніндзя - вдалося вивести vogue з балів на концертні сцени, де він перший представив vogue-постановку «Червоний Схід».

Як одягатися на студії по vogue?

Кращий одяг для vogue (як, втім, і для інших сучасних танців) - та, яка налаштовує на правильну манеру, підкреслює сексуальність, не приховує і не сковує рухів. Підійдуть приталені яскраві футболки та майки, вузькі штани, джинси і лосини з еластичної тканини. Можна також доповнити образ прикрасами і аксесуарами на кшталт об'ємних яскравих браслетів і сережок, але головне - не перестаратися, адже безпека під час танцю повинна бути на першому місці.

Расписание групп в Dance Centre Myway: