Stretching

Як правильно сісти на поздовжні і поперечний шпагати? Як швидко розігріти м'язи? Як навчитися користуватися розтяжкою? Як розвинути в собі м'якість і гнучкість? Як уникнути травм і розтяжок? Як правильно кидати батмани і що таке виворотність? Красиві лінії, повноцінне відчуття свого тіла, його м'якість, свобода і амплітуда рухів, а також професійна техніка, правильні класичні позиції і розривні стрибки, батмани і jete.Все це досягається регулярними заняттями stretching (англ. - "розтяжка") - спеціальним комплексом вправ, обов'язковим не тільки для класичних, але і сучасних танцюристів.

На студіях по stretching в Dance Centre Myway професійні танцюристи на навчать тебе безпечно розігрівати, розтягувати і зміцнювати м'язи, розуміти і правильно користуватися своїм тілом, використовувати це в хореографії, а також розвивати своє тіло самостійно. Регулярні заняття stretching допоможуть розвинутись вашому тілу, збільшать свободу і амплітуду рухів, підвищать витривалість м'язів.Як правильно і швидко розтягнутися для танців?

Займатися stretching можна щодня, вранці і ввечері в Dance Centre Myway в групах початкового і просунутого рівнів. Заняття підходять для людей будь-якого віку, з будь-якою фізичною підготовкою - як професійні танцюристи, гімнасти і спортсмени, так і початківці - педагог індивідуально визначить рівень навантаження і дасть поради щодо подальшого розвитку.

Stretching також застосовують в якості реабілітаційної програми після травм. Заняття стретчингом насичують м'язи киснем і поживними речовинами, відновлюють м'язи посел сильних навантажень, запобігають розтягування м'язів, сухожиль і зв'язок.У чому займатися stretching?

На стретчинг краще приходити у вільному (іноді, навпаки, підкреслює тіло), не стискує рухів одязі, без взуття, можна босоніж. Спеціально для танців ми розробили лінію танцювальної хіп-хоп одягу Myway Dance Wear, яку ти можеш придбати в нашому магазині.

Расписание групп в Dance Centre Myway: