Танці для дітей

Танцювальні здібності і схильність до сприйняття танцю закладена абсолютно в кожній дитині. Головне - щоб батьки не минули той момент, коли почати танцювати для дитини цікавіше і легше всього.

Незалежно від настрою малюка, заняття будуються таким чином, щоб йому не тільки ставало цікаво і весело, але і так, щоб Ваша дитина крок за кроком, починаючи з самих основ, навчався найкращого з сучасної хореографії та танцювальної культури ХХI століття.

"Найперше, чого ми вчимо дитину - це чути ритм музики, відчувати його, і передавати його за допомогою різних образів. Заняття починаються з розминки і розігрівання, під час якого діти повторюють і вчать нові базові рухи, потім пов'язують їх в комбінаціях для розвитку координації, і, нарешті, вчать хореографію, додають в неї власний характер - і виходить танець, який малюк із задоволенням запам'ятовує і радий його виконання".

Старші діти, крім основ сучасної хореографії, розвивають на студіях самодисципліну і цілеспрямованість:

Для нас дуже важливо бачити старання і прагнення до хорошого результату, тому ми намагаємося виробити у своїх учнів відповідальне ставлення до занять.

Все колись були початківцями, здавалися собі незграбними і відчували себе ніяково на перших заняттях. Тому підтримуйте малюка в його виборі, стимулюйте його - і тоді він виробить в собі звичку доводити почате до кінця і отримувати задоволення від результатів своєї роботи!
І найголовніше: заняття танцями для дитини - це не тільки всебічний розвиток і корисне хобі, а й найкращий спосіб знаходити нових друзів і спілкуватися з однолітками.

Хлопці вчаться контактувати один з одним, навчати вони один одного, помічати помилки і виправляти їх в собі. На заняттях ми говоримо, задаємо один одному питання.

Діти вчаться вживатися в образ свого героя, нехай поки це відбувається несвідомо, але вони проробляють дуже важливу для себе роботу, результати якої в подальшому допоможуть їм стати не тільки відмінними танцюристами, але і всебічно розвиненими цікавими особистостями.

Також ми регулярно організовуємо міні-виступи і танцювальні вистави. Діти від 4 до 12 років зачарують вас своїми здібностями і напрацьованими в ході занять вміннями.

Такі заходи будуть проводиться часто, тому хлопцям ніколи не буде нудно в нашому танцювальному маленькому світі!

Віддати дитину на танці ніколи не пізно: набір в групи в Dance Centre Myway проходить круглий рік, і в якому б місяці не почав танцювати Ваша дитина, він завжди буде відчувати себе комфортно і швидко увіллється в ритм танцювального життя.

Расписание групп в Dance Centre Myway: