Choreography

Хореографія - мистецтво створення танцювальної постановки, твори танцю. Кожен хореограф створює власну хореографію, використовуючи музикальність, пластику, швидкість, руху, силу і щільність, поєднання стилів і емоційною наповненість.

На заняттях з хореографії студенти розучують не просто набір рухів, а цілісний результат, готову постановку від хореографа в стилі або поєднанні декількох стилів. Важливий момент вивчення хореографії педагога - адаптація її під свою пластику і можливість проявити себе, наповнюючи схему рухів власною інтерпретацією танцю.

Довгий час танцювальне мистецтво мало імпровізаційну форму і залишало за танцюристом право в процесі танцю міняти елементи, варіювати основні фігури і кроки.У багатьох сучасних танцювальних стилях ця імпровізаційність зберігається і сьогодні, проте створення танцювальних постановок стало невід'ємним елементом роботи танцюристів. Хореограф, використовуючи власну хореографічну лексику, створює перформанс, ретельно продумуючи всі рухи і положення танцюристів і формуючи за допомогою танцю емоційний художній образ.

Расписание групп в Dance Centre Myway: