Strip choreo

Strip choreography - це не просто красиве і жіночне напрям.

Це хореографія побудована на базі класичної стрип-пластики з додаванням інших танцювальних напрямків (hip hop, jazz funk, popping, contemporary та ін.). Це гра з різними техніками, емоціями, швидкостями у виконанні танцю, дуже великий акцент ставиться на музикальність. Це нова палітра рухів і відхід від стереотипів про цей стиль.

Сьогодні "strip" стрімко розвивається, стає дуже багатогранним і популярним. Цей танець може бути наповнений красивими рухами і глибоким змістом одночасно.
Зараз стиль набуває абсолютно різні форми, що дає можливість постійно розвиватися в цьому напрямку.

"Strip" оголює не тіло, а емоції.Стриптиз і стрип пластика - чи є різниця?

Однозначно так! Багато хто вважає, що стрип-пластика і стриптиз це однакові поняття, але, насправді, це не так. Стриптиз - це мистецтво красиво роздягатися. Сама ж стрип пластика не вимагає оголення і їй характерні м'якість, пластичність, сексуальність, володіння тілом, наявність хорошої розтяжки.

Цей танець вчить імпровізувати і перевтілюватися в різні образи, приміряти на себе нові ролі, які складно втілити в повсякденному житті.

У чому користь від занять в стилі "strip"?

Стріп допомагає подолати свої комплекси, підтримувати фізичну форму, розвинути гнучкість, пластику, вміння красиво рухатися, виражати емоції і отримати масу задоволення від занять.

Крім того, заняття в цьому напрямку відмінно зміцнюють всі м'язи тіла, а рухи стають більш вільними, розкутими і жіночними.

Форма для занять:

Підійде будь-який зручний одяг. Чим красивіше ви будете почувати себе, тим більше це відчуття буде передаватися на ваші рухи.

Каблуки (стрипи - спеціальне взуття для занять стрипом) за бажанням.
Наколінники - обов'язково.

Расписание групп в Dance Centre Myway: