Dancehall

Танцювальний стиль dancehall (денсхолл) - це поєднання традиційного вуличного ямайського танцю і сучасного американського хіп-хопу, який виник завдяки популярній у всьому світі музики реггі (reggae).

Рагга популярна серед дівчат, які прагнуть розвинути в собі природну красу рухів, зробити своє тіло витривалим і м'яким, і, розчинившись в позитивних ямайських музичних ритмах, забути про свої повсякденні турботи.Історія: Історія походження танцювального стилю Раггі (ragga) невід'ємна від історії однойменного музичного напрямку. Все почалося в 1960-х з народження реггі - ямайської національної музики - що сталася в свою чергу від ska і R & B.

З reggae незабаром виділився подстиль денсхолл (dancehall), який запозичив динаміку і ритмічні біти американського хіп-хопу (hip-hop) і був по-справжньому танцювальним.

З появою цифрових музичних інструментів денсхолл став більш електронним і енергійним, що в 1980-х роках призвело до появи нового музичного напряму - Раггі (ragga) - який поєднував в собі мотиви як реггі, хіп-хопу та денсхолла, так і рок-н- ролу, джазу, R & B, індійської музики, латини, drum & bass і інших.

Формування ragga dance під впливом однойменної музики відбувалося за традиційним принципом social steps - хтось один придумував рух, його підхоплювали інші, і таким чином рагга денсхолл збагачувався новими базовими елементами.

Своєю популярністю в західній танцювальної культури ragga dancehall зобов'язаний француженці Лер Куртельмон (Laure Courtellemont), яка, надихнувшись концертом Мадонни (Madonna), розробила власну похідну Раггі і фітнесу, і в 1996 році запатентувала її як власний стиль ragga jam. Новий напрямок замінило європейським жінкам аеробіку і незабаром допомогло Лер заробити мільйони на контрактах зі спортивними компаніями Nike і Reebok.

Видатні хореографи по рагга: Guillaume Lorentz з Fatou Tera, Karla Mendes, Animal, Laure Courtellemont, команда Blazin ', Latonya, Shisha.

Популярні виконавці серед танцюристів dancehall: Vybz Kartel, Шон Пол (Sean Paul), Cecile, Lady Saw, Sizzla Konshens, Elephan Man, Mr Vegas, Mavado, Aidonia, Shaggy, Major Lazer, Buju Banton.

Расписание групп в Dance Centre Myway: