Latina

Латиноамериканські танці - загальна назва бальних і народних танців, батьківщиною яких вважається Латинська Америка.

Характерні риси латини - це енергійні, палкі і запальні рухи, що супроводжуються погойдуванням стегон.

Історія походження

Коріння латиноамериканських танців простежуються в 19 столітті, коли воєдино в Америці змішалися африканські, іспанські та індійські музичні стилі. Програма латиноамериканських бальних танців включає в себе 5 елементів.

Історію цих танців ми і розглянемо:

самба;
ча ча ча;
румба;
пасодобль;
джайв.

Самба - бразильський танець, що зародився в штаті Баїя. Став відомий завдяки бразильським карнавалами, які з'явилися в 1920-30х роках. Якщо раніше бразильські карнавали традиційно проходили в Ріо-де-Жанейро, то тепер і в інших великих містах Бразилії.

Ча-ча-ча - музичний танець і стиль, що прийшов з Куби. Він виник в 1950-х роках в процесі еволюції і експериментів кубинського композитора Енріке Хорріна з Дансон. Танець досі популярний на Кубі, де його можна побачити в будь-якому кафе і на вуличних вечірках.

Румба вважається танцем з найглибшим емоційним змістом. З'явився він у 19 столітті в Гавані. Є думка, що румба - це танець, де виражаються еротичні почуття, пристрасть між чоловіком і жінкою. Хоча спочатку румба є весільним танцем, а всі рухи в ній позначають сімейні обов'язки подружжя.

Джайв - танець афро-американського походження, який з'явився в США на початку 1940-х років. Спочатку джайв - це різновид свінгу з його швидкими і вільними рухами. Сучасний танець відрізняється від свінгу за манерою, хоча в ньому використовують ті ж фігури і рухи.

Танець швидкий і іскрометний, що дозволяє танцівникам не тільки показати свою майстерність, а й фізичну підготовку. У джайві не стрибають.


В якому одязі приходити на заняття latina?

При заняттях латиноамериканськими танцями необхідно бачити роботу своїх ніг. Тому на тренування вам підійдуть лосини або велосипедні шорти. Що стосується верху, то це може бути топік або футболка.

Також це може бути гімнастичний чи балетний купальник з трико і короткою спідницею, що не сковує рухів. Може підійти боді або комбідрес. Під нього надягніть колготки або тонкі лосини, зверху - легку спідничку.

Найголовніше для латини - це зручність у одязі. Щоб ви змогли прогнутися, нахилитися, підняти ногу, присісти або підстрибнути.
Музика, яка використовується для хореографії латини:

Ricky Martin, Jennifer Lopez, Beyonce, Mya, Panthera, Dominic Marte, distrito zero, Mendez Feat Yei, Shakira, Orchester Werner Tauber, Lou Bega, Club Latino, Robin Thicke.

Расписание групп в Dance Centre Myway: