Fitness

Фітнес з англійської «to fit» означає бути в формі, відповідати. У широкому сенсі слова - це фізична підготовленість організму людини. У вузькому - це оздоровча методика, яку застосовує людина, щоб змінити форми свого тіла, вага і закріпити отриманий результат.Історія походження

Ще на початку 20 століття стали з'являтися прообрази сучасної аеробіки. Але саме слова «аеробіка» було вперше вжито доктором Кеннетом Купером - засновником всієї системи сучасного фітнесу. Головна ідея Купера була такою, щоб якомога більше людей домагалося результатів, займаючись фітнесом.

З усіх видів навантажень саме аеробне є природними, так в людині споконвічно закладена здатність бігати і інтенсивно рухатися. Збільшення цього навантаження призводить до підвищення працездатності і, отже, до поліпшення самопочуття. Ідеї ​​купера продовжила Джеккі Соренсен і надала фітнесу нову, танцювальну форму. Головним досягненням стало те, що Соренсен ввела в аеробіку чітку вибудувану схему занять.

Заняття з аеробіки будуються таким чином: розминка; інтенсивна частина; заминка.

У 1960-70-і роки аеробіка стала популярна у всій Європі і США, чому посприяла поява енергійних музичних напрямків. Крім того, до цього часу в аеробіці з'явилося більше спільного з танцями.Який одяг вдягати на фітнес?

Одяг для занять фітнесом повинен бути зручним і добре тягнутися. Спортивні штани, лосини, шорти, верх - футболка або спортивна майка. Вибирайте одяг з "дихаючих тканин", мінімум синтетики в складі. На ноги - кросівки зі спеціальними продувними вставками.

Расписание групп в Dance Centre Myway: